17 Eylül 2012 Pazartesi

Fifth Avenue Koleksiyonu Deichmann


MODA
Fifth Avenue by Halle Berry Koleksiyonu,Deichmann da zamanı durduruyor.Oscar’lı yıldız Halle Berry’nin özgün ve baştan çıkarıcı ruhunu yansıttığı ,moda New York esintili 2012-2013 Sonbahar/ Kış Fifth Avenue Koleksiyonu ile beraber filmlerinin muhteşem zarafetini Deichmann’da yaşatıyor.Hollywood’un stil ikonuHalle Berry, Deichmann’a özel olarak tasarladığı çarpıcı ayakkabı koleksiyonu, metropol kadınını günlük hayatta ya da kırmızı halıda esrarengiz bir yolculuğu keşfetmeye davet ediyor. 

                                                                               modablackk.com

Ünlü aktrisin ayakkabılarım olmadan asla sloganıyla hayat bulanFifth Avenue Koleksiyonu, romantikliğin cezbedici masumiyetini de adeta ayaklara taşıyor. Halle Berry’nin sofistike moda karakteriyle hayat bulan yeni ayakkabı koleksiyonu 40 modeliyle 40 farklı hikaye sunarak sonbaharda kadının ayaklarını yerden kesiyor. Feminenliği sportif şıklıkla bütünleştiren gözalıcı koleksiyon her tarzdaki kadının silüetine ve kalbine hitap ediyor. 

                                                                             modablackk.com
Koleksiyonun gözde modelleri olarak öne çıkan Chelseabotlar, maxi boy bağcıklı deri çizmeler ve bootieler sade stilinden hiçbir zaman taviz vermeyenlerin tercihi oluyor.Sezonun moda trendy olan tek renkli kıyafetlerle kombinlenerek kontrast yaratan krokodil desenli topukluların yeşil ve kırmızı tonları göz kamaştırıyor. Fifth Avenue by Halle Berry Koleksiyonu‘nun gizemli karakterini ortaya çıkaran cap toe topuklu ayakkabıları renk oyunlarıyla harmanlanarak kadının zarif ayaklarını ahengle sarmalıyor. Modern çizgilerin özgür formlarla harmanlandığı dolgu topuklular ise pastel tonların sıcak etkisini yeni sezona yansıtıyor.
                              Daha detaylı moda haberlerine modablackk.com'dan takip edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder